Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер сказав 3 березня в Нідерландах про те, що Україні знадобиться як мінімум 20, а то і 25 років, щоб вступити в ЄС і НАТО. Цю заяву він зробив в контексті референдуму, який відбудеться в Нідерландах щодо УА України з ЄС. Про це повідомляє РБК Україна.

Юнкер говорить про те, що Україна просто не буде здатною стати повноправним членом ЄС наступні 20-25 років. Теж саме стосується і членства в НАТО.

Саме таку заяву він зробив в рамках референдуму, який відбудеться в Нідерландах в квітні щодо Угоди про асоціацію між ЄС і Україною. Президент Єврокомісії сказав, що деякі нідерландські виборці неправильно сприйняли угоду як перший крок України до членства в ЄС.

Читайте також: Києву на дають зброю заради мирного іміджу Обами – конгресмен

Варто також відзначити, що президент України Петро Порошенко сподівається отримати членство України в ЄС до 2020 року.

Популярні новини зараз

Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік

ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще