Вчора вночі, близько 02:22 в стародавній "Жовківський замок" приїхали рятувальники. Відомо, що його підпалили.

Департаменту з питань цивільного захисту ОДА повідомив, що вогонь знищив віконну раму на першому поверсі в побутовому приміщенні замку, передає Zaxid.net. Через 15 хвилин після займання пожежу ліквідували. Вогонь не зміг нічого більше пошкодити. Поліцейські обстежили територію та знайшли пляшку з написом "ацетон". Попередній висновок: замок підпалили, спеціально для цього кинули скляну пляшку з вибуховою речовиною.

Відомо, що Жовківський замок – це пам'ятка архітектури епохи Ренесансу. Його побудували у 1594 році. Також він був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Замок часто відвідують туристи, адже в ньому функціонує музей, що входить до Львівської галереї мистецтв.

Читайте також: Офіс "Автомайдану" спалили у Рівному (фото)

Нагадаємо, що в ніч на неділю невідомі підпалили будівлю "Сбербанку Росії". Одразу дві будівлі постраждали: один з них на вулиці Івана Франка, поблизу Стрийського ринку, а інший на проспекті Чорновола, 2-Б. У другому випадку постраждало вікно.

Популярні новини зараз

Індексацію скасують заднім числом: українці з мізерними пенсіями втрачають останні копійки

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше

Показати ще