Служба Безпеки України починає розшук агентів ІДІЛ у Рівному. Невідомі люди у цьому місті біля вокзалу роздавали листівки, в яких агітували стати одним з воїнів халіфату.

Про полювання на агентів "Ісламської держави" розповіла УНН керівник прес-служби управління СБУ в Рівненській області Інна Іллючок. За її словами, правоохоронці мають зразок листівки, однак поки не встановили осіб, які їх роздавали. Зараз триває пошук прихильників тероризму.

"Правоохоронці проводять заходу з пошуку причетних до цієї агітації осіб. Ми також вирішуємо питання стосовно відкриття кримінальної справи", - повідомила Іллючок.

На листівках пропонували роботу в терористичній організації ІДІЛ. За вступ організатори обіцяли 28 тисяч гривень. У контактах значились російський та український номери телефону.

Читайте також: Жителі "ДНР" надають перевагу дешевому відпочинку на Азовському морі

Популярні новини зараз

Виїзд чоловіків за кордон з 1 березня: як уникнути відмови на кордоні

Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги

Батьки обурились зарплатами вчителів: діти вдома, контролювати неможливо

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

"Ісламська держава" контролює частину територій Сирії та Іраку. Її члени мріють встановити свої порядки на Близькому Сході та на півночі Африки. Терористи ІДІЛ відомі своїми особливо жорстокими стратами невірних.