У Харкові на вулиці Героїв Праці закрили аптеку, в якій незаконно продавали наркопрепарати. Про це повідомили Сегодня.

Замначальника управління департаменту протидії наркозлочинності поліції Сергій Поліщук розповів, що під час проведеного рейду співробітники компетентних органів виявили аптеку, в якій займалися збутом нарковмісних препаратів незаконно. Власники кіоску навіть не мали ліцензії на здійснення аптечної діяльності.

Наркопрепарати торговці ховали в ємностях з цукром. Провізор отримувала відсоток від продажу. Внаслідок проведеного обшуку, правоохоронці вилучили товар, який направили на експертизу.

Відкрито кримінальну справу за статтею про порушення правил обігу наркотичних засобів. Подальшу долю злочинців вирішить суд.

Читайте також: На Вінниччині в колодязі загинули двоє копачів

Популярні новини зараз

Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати

"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням

ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується

ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед

Показати ще

Нагадуємо, у Запоріжжі неповнолітній одинадцятикласник збував важкі наркотики через Інтернет.