Прокуратура Києва закінчила розслідування й направила до суду звинувачення проти колишнього протоієрея, який коригував вогонь бойовиків "ДНР".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Колишній священик Свято-Іверського жіночого монастиря Донецька Української Православної Церкви (Московського патріархату) ховається від правоохоронних органів України.

"У зв'язку з цим, йому заочно повідомили про підозру в сприянні терористам і оголосили в розшук", - сказано в повідомленні.

Зараз обвинувальний акт направлено на розгляд до Печерського райсуду.

Популярні новини зараз

Обіцяли підвищення, вийшло скорочення: кого індексація пенсій зажене у злидні

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Показати ще

Відзначимо, у січні минулого року священик був у Макіївці Донецької області і передав терористам "ДНР" координати розташування позицій Збройних сил України.

У той же день позиції наших підрозділів, які перебували в цьому населеному пункті, були тричі обстріляні незаконними збройними формуваннями "ДНР".

Підготувала: Ася Рябошапка