Співробітники Служби безпеки України затримали в Луганській області бізнесмена, який фінансував терористів "ЛНР", передають в прес-службі СБУ.

СБУ встановили, що чоловік зареєстрував кілька компаній в окупованому Луганську і на території, контрольованій Україною.

"На підставі "угоди", укладеної з так званим урядом "ЛНР ", через зареєстровані там фірми на окуповані території поставлявся газ метан. Для роздрібної торгівлі метаном в Луганську було створено мережу автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій", - розповіли в прес-службі.

Відомо, що тільки за п'ять місяців ці підприємства перерахували в "общак" бойовиків понад 380 тисяч гривень у вигляді "податків".

Читайте також: Бойовики обстріляли з гранатометів Авдіївку та Піски

Популярні новини зараз

Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Показати ще

Також бізнесмен організував поставки продовольства власного виробництва на загальну суму 700 тисяч гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження