Служба безпеки проводить невідкладні заходи на вимогу прокуратури Києва, яка почала кримінальне розслідування з приводу діяльності одеського офісу "Синтез Ойл". Це підприємство входить до групи Приват українського олігарха Ігоря Коломойського.

За інформацією джерела агентства в "Нафтогазі", обшук проводиться в рамках кримінального провадження про нанесення збитків державній нафтотранспортній компанії "Укртранснафта", повідомляє Українська правда.

Підприємство звернулося до прокуратури вимогою перевірити домовленості від 2009 року між "Укртранснафтою" і "Синтез-Ойл". Експерти впевнені, що тоді уклали домовленості про те, щоб транспортувати нафту маршрутом "Приймально-здавальний ділянку "Одеса"-"Кременчуцький НПЗ". Це було зроблено спеціально для того, щоб колишнє керівництво держкомпанії понесло збитки. Через це екс-главу "Укртранснафти" Олександра Лазорка оголосили в розшук, тому що компанія отримала 550 мільйонів гривень збитків.

Читайте також: Корбан потрібен Порошенку задля тиску на Коломойського - експерт

Нагадаємо, що в інтерв'ю з Сонею Кошкіною олігарх Ігор Коломойський повністю спростував паніку з приводу того, що "Приватбанк" може стати неплатоспроможним через особистий конфлікт одного з акціонерів з президентом Петром Порошенком.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще