В районі міста Джанкой на території аннексованого Росією Криму з парашутами десантувалися 400 російських військових. Такі дії були кваліфіковані як "провокаційні військові заходи поблизу адміністративного кордону".

Як передає прес-служба Головного розвідуправління Міноборони України на територію України був десантований особовий склад підрозділів повітряно-десантних військ ЗС РФ.

"З чотирьох літаків Іл-76 парашутним способом десантовано близько 400 російських військовослужбовців", - повідомили в українському відомстві.

Згідно з оперативними даними розвідки, після виконання завдання з висадки десанту, військово-транспортні літаки зробили посадку на військовому аеродромі "Джанкой".

Читайте також: В Крим їхав автобус з гранатами (фото, відео)

Популярні новини зараз

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Міністерство оборони України звинуватило Росію в посиленні Кримського угруповання окупаційних військ. У Росії ці дані не коментують.

Нагадаємо, на початку березня під Маріуполем були виявлені військовослужбовці морської піхоти Чорноморського флоту Росії, яких переправляють з анексованого Криму.