Ген штаб Росії наказав своїм окупаційним військам на Донеччині повністю скласти зброю з півночі 15 вересня.
Про це повідомляє головне управляння розвідки в Міністерстві оборони України у Fаcebook.
"Генеральним штабом РФ віддано розпорядження російським окупаційним військам на тимчасово окупованих територіях сходу України про повне припинення вогню з 00.00 15 вересня ц.р." – йдеться в повідомлені.
Але командування 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ віддало наказ продовжувати обстріли до зазначеного терміну припинення вогню. Це призвело до значного нарощування протягом минулої доби інтенсивності обстрілів позицій сил АТО, у т.ч. із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєнням.
Россійські бойовики застосовували 122 та 152-мм артилерійські, а також 82 та 120-мм мінометні системи, обстрілюючи опорні пункти наших підрозділів на Слов'янському та Донецькому напрямках.
Проблема дуже серйозна: письменниця звернулася до батьків російськомовних дітей
Штормити буде не по-дитячому: українців у січні накриє серія магнітних бур - дати
Що буде з доларом в Україні після Нового року: експерти приголомшили прогнозом
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що снайперські групи бойовиків розстрілювали воїнів АТО.