"Нафтогаз України" звільнив з посади президента "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва. У прес-службі підприємства повідомили про низку порушень, пов'язаних зі сферою закупівель.
Перевіркою "Укртрансгазу" займалася аудиторська компанія Deloitte & Touche та виявила низку порушень під час перевірки фінансових документів.
Читайте також: В Україні введено надзвичайнй стан в енергетиці
"Додаткові розслідування допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань", - зазначили у повідомленні.
Управління "Укртрансгазом" перейде до віце-президента Мирослава Хімка. У "Нафтогазі" зазначили, що зміни у менеджменті компанії не вплинуть на постачання газу українцям.
ПриватБанк може залишити без грошей через перекази з картки на картку
"Ніхто, і звати ніяк", - у ЗМІ розкритикували ведучу Катерину Соляр за "використання образу патріотки для власної монетизації"
ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки
Також відомо, що аудиторські перевірки розпочались в усіх дочірніх компаніях "Нафтогазу".
Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна розглядає серед потенційних постачальників вугілля ПАР, Австралію та Китай.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ