У мережі показали фотографії Донецька, який більше року перебуває під владою сепаратистів Донбасу. У добірці показано, як раніше насичені життям вулиці зараз порожні, по ним ніхто не ходить, хоча погода тому сприяє.

Свідченням того, що життя в місті набуло негативного відтінку, є порожні вітрини, а також прилавки, які не заповнені продуктами. Іронічно виглядає білборд з текстом "Разом розвиваємо економіку республіки", повідомляє злой одессит.

Відомо, що лідер бойовиків Олександр Захарченко видав указ, за ​​яким всіх жителів території, що підконтрольна сепаратистам, перевірять - які соціальні виплати вони отримають. У тексті сказано, що якщо люди отримують подвійну пенсію (від українського уряду і сепаратистів), то їх позбавлять допомоги від "ДНР". Незважаючи на це, вчора Захарченко вже передумав і вирішив "воювати" проти України подвійними пенсіями.

Читайте також: Два російських генерала прибули на Донбас - розвідка

Нагадаємо, що вчора в Луганську з'явилися на стовпах листівки із зображенням Йосипа Сталіна і закликом воювати.

Популярні новини зараз

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще