У суботу 23 липня, з'явились нові факти стеження за журналістами проекту, який виходить на каналах групи 1+1 медіа "Секретні матеріали". Про це повідомляє шеф-редактор проекту Олександр Дубінський у Facebook.
Два автомобілі бачили під офісом редакції, вони постійно супроводжують кожний виїзд знімальних груп та не від'їжджають від приміщень, де знаходяться журналісти.
За свідченням команди програми, відновлення стеження пов'язане з тим, що наразі медіа досліджують компанію з дистрибуції цигарок "Тедіс-Україна". Про це свідчить ряд фактів, зокрема, об'єкти спостереження.
Читайте також: Стала відома причина обстрілу журналістів
"Один з автомобілів стеження - та ж Daewoo Nexia золотистого кольору АI8579EB - яку ми власними силами блокували під нашим офісом в квітні цього року. Доблесні слідчі НПУ тоді обіцяли нам оперативно розібратися в ситуації.Розбираються, мабуть, до цих пір...", - повідомляє Дубінський.
Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Керівництво 1+1 медіа обурене відсутністю реакції з боку правоохоронних органів. Редакція вже неодноразово подавала заяви за попередніми переслідуваннями, але жодну з них до цього часу так і не розглянули.
Нагадаємо, що в середу, 20 липня, в Києві був убитий відомий журналіст Павло Шеремета. Його підірвали в автомобілі на вул.Богдана Хмельницького у центрі Києва.