В Полтаві 38-річний чоловік намагався винести з супермаркету дезодорант, однак, його помітила охорона магазину. Зрозумівши, що "попався", злодій відкрив вогонь з пістолета, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Полтавської області.

Зокрема повідомляється, що після того, як охорона супермаркету зупинила полтавчанина та повідомила поліцію про крадіжку, чоловік витягнув пістолет та почав погрожувати охоронцям, зробивши один постріл. Куля потрапила у підлогу, ніхто не постраждав.

Поліція затримала порушника, зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання.

Читайте також: Втекти від кулі: наркоман влаштував гонки з поліцією

"Полтавець раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності і відбував покарання у місцях позбавлення волі. Жодних документів та дозволу на носіння зброї у нього не було", – сказав начальник відділення поліції Олександр Лазар.

Популярні новини зараз

Жінкам доплатять 1000 гривень до пенсії

Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили

Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення

Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів

Показати ще

Відкрито кримінальне провадження. За хуліганство, вчинене із застосуванням зброї, чоловіку загрожує ув'язнення на строк від 3 до 7 років.

Як повідомляв сайт Знай.ua, поліція Полтави біля ТЦ "Метро" знайшла тіло зниклого бізнесмена Костянтина Козленка.