Антиукраїнська пропаганда скандального телеканалу "Інтер" доведена неодноразового, тому її не можна залишати без уваги силовим структурам.
Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав міністр МВС Арсен Аваков.
"Антидержавна позиція телеканалу "Інтер" - скільки ще потрібно фактів і доказів ?! Нацрада з питань телебачення - де Ви ?! Або політична кон'юктура і кланові інтереси так здавили вам горло, що забули навіщо вас створили? Звертаюся до СБУ. Шановні колеги - пауза затягнулася - ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти!", - написав Аваков.
Читайте також: Аваков звинуватив "Інтер" в прокремлівській пропаганді
За його словами, ідеолога інформаційної політики каналу, громадянина Росії Шувалова, варто негайно вислати за межі країни.
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
"Необхідно розпочати неупереджене розслідування і публічно оголосити результати", - додав він.
Нагадаємо, раніше Арсен Аваков звинуватив телеканал "Інтер" в тому, що він веде прокремлівську інформаційну кампанію. Міністр заявив, що російські журналісти, які формували інформполітику каналу, виконували завдання Кремля.