Лондон уже давно і міцно закріпився у рейтингу найдорожчих міст світу як за рівнем життя, так і за цінами на нерухомість. У столиці Туманного Альбіону навіть неймовірно дороге житло розлітається, як гарячі пиріжки, адже придбати будинок чи квартиру тут вважається надзвичайно престижним для будь-якого товстосума.
Попит на нерухомість продовжує диктувати нереальні ціни на неї. Як приклад – будинок шириною три метри, що коштує 1,2 мільйони доларів США, пише bigpicture.ru.
Житло, виставлене на продаж по такій ціні (а в фунтах його вартість становить 800 тисяч), знаходиться у районі Лондона під назвою Східний Далвіч.
Читайте також: Дружина завгоспа Януковича привласнила елітну нерухомість Києва
Будинок має два поверхи і "затиснутий" між двома сусідніми спорудами. Судячи з фото, у ньому є дві спальні, досить простора вітальня, поєднана з кухнею, ванна кімната на другому поверсі та мініатюрний дворик у задній частині будинку.
Гороскоп на сьогодні 20 грудня: комунікабельність Близнюків, пригоди Стрільців та зміни в планах Водоліїв
"Буча буде в кожній хаті": військовий жорстко звернувся до ухилянтів
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
У 2011 році найдорожчу квартиру у Лондоні купив український олігарх Ринат Ахметов. За пентхаус у Гайд-парку він виклав 136 мільйонів євро (250 мільйонів доларів).