Модель Майка Кукучова зі Словаччини не змогла пережити розставання з 48-річним хлопцем, мільйонером Ендрю Бушем. У 2014 році між ними сталася сварка на віллі у іспанському регіоні Коста-дель-Соль. Тоді Буш приїхав на віллу і застав свою колишню дівчину.

Майка і Буш почали cваритися. В результаті дівчина не витримала і вистрілила тричі в нього. На суді вона вже заперечувала, що вбила мільйонера, але визнала, що стріляла вона. Звинувачення вимагало 25 років позбавлення волі. Коли 26-річна модель почула цю цифру, то заплакала і повідомила, що не хотіла заподіяти біль коханій людині, повідомляє Лента.

Пара розійшлася незадовго до трагічного інциденту. Після цього Буш різко переключився на молоду російську студентку Марію Коротаєву. Дівчина була присутня на віллі під час трагедії. Майка Кукучова втекла після пострілів і правоохоронні органи знайшли її вже в Словаччині.

Читайте також: Київську стилістку вбив ревнивий чоловік

Нагадаємо, що 2 травня 17-річну модель з Санкт-Петербурга Стефанію Дубровину жорстоко вбила її сестра. Дівчина завдала їй 140 ножових поранень, виколола очі і відрізала ніс і вуха.

Популярні новини зараз

Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом

Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року

Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Показати ще