Добровольців для участі в експерименті по вивченню впливу червоного вина на мозкову діяльність шукають вчені Нортумбрійського університету (Велика Британія).

Про це вони оголосили на своєму сайті.

Як повідомляється, їм потрібні чоловіки і жінки у віковій категорії 50-70 та 18-35 років.

Читайте також: Британець спробував на смак власну плоть (відео)

У прес-релізі йдеться, що усього науковці планують провести два експерименти. У ході першого досліджуватиметься здатність ресвератролу, природної сполуки, що міститься у вині, збільшувати кровотік у судинах. Для участі в експерименті відбираються здорові люди без потягу до тютюну, яким за участь заплатять 30 фунтів стерлінгів.

Популярні новини зараз

Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження

Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції

Показати ще

Під час другого експерименту вчені вивчатимуть позитивний вплив червоного вина на мозкову діяльність при виконанні добровольцями певних завдань. За це учасники отримають 65 фунтів стерлінгів.

Як писав "Знай.ua", пивоварня в Лондондеррі, що в Північній Ірландії, оголосила про пошук дегустатора пива.