Кияни написали на сайт електронних петицій Києва досить не звичний лист. В ньому вони просять змінити назву станції київського метро "Печерська" на честь ректора Університету Культури та Мистецтв Михайла Поплавського.

"Кумир мільйонів, співучий ректор Михайло Поплавський, повертається на сцену після тривалої перерви! Пропоную в знак цієї важливої події, назвати станцію київського метро, яка розташована поблизу Університету Культури, в честь ректора! Перейменуймо "Печерську" в "Михайла Поплавського".Такий захід тільки покращить топономіку міста Києва",- пише в заяві Юрій Андрійчук.

До кінця так і не зрозуміло, чи це звернення є серйозним проханням, чи просто висміюванням співочого таланту знаменитого ректора. Сам Михайло Поплавський це ніяк не коментує. Лиш підтвердив, що він дійсно збирається повертатись на українську сцену з новими піснями.

Читайте також: У дома Кличко провалился автобус с детьми

Між тим, така дивна ініціатива не знайшла прихильників і не викликала цікавості. За два дні її підтримало лише 15 киян з необхідних 10 тисяч.

Популярні новини зараз

Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних

Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Показати ще