Вчора близько 20.00 вся снігоочисна техніка "Кіровоград - Універсал 2005", що є в наявності, виїхала на нічну розчистку транспортних магістралей обласного центру. Про це повідомив секретар Кіровоградської міськради Володимир Смірнов.
"На прибиранні снігу працювали 14 одиниць снігоприбиральної техніки, 3 одиниці піскорозкидувачів, 2 навантажувача", - повідомив Смірнов.
Також він додав, що визначені місця і маршрути вивезення снігу, оскільки "по багатьом вулицям просто складати вже нікуди".
Читайте також: У трьох областях України через заметілі закриють траси
ГосЧС надала 3 одиниці важкої техніки на магістральні напрями.
Школи переходять на дистанційне навчання
ТЦК обмежили повноваження: що більше не мають права робити
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди
Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
Сьогодні, 19 січня, ЖЕО працюють з 5:00, двірників зобов'язали прочищати під'їзди і між під'їздами, зупинки транспорту, підходи і по можливості під'їзди до звалищ, і як мінімум по одній під'їзній колії до будинків (для швидкої допомоги).