В Мінсоцполітики анонсували підвищення із 1 травня розміру заробітної плати працівникам відомства на 10%, крім того, чиновникам обіцяють різноманітні надбавки та премії до окладів. Про це пише видання Уніан.

За словами міністра Павла Розенка, працівники відомства отримуватимуть підвищену платню за свою роботу в рамках переходу України на європейську модель оплати праці.

Читати також: Україна припиняє соцвиплати на окупованих територіях

"В цілому посадові оклади на першому етапі збільшуються на 10%. І керівникам буде надано право нараховувати співробітникам надбавку за високі досягнення у праці, за додаткову навантаження і за стаж роботи", - повідомив міністр.

Нагадаємо, українським пенсіонерам також підвищать пенсії з 1 травня 2016 року, однак сума такого підвищення заледве сягне 50 грн. , а в річному вимірі вона становитиме лише 100 грн. Крім того, працюючі пенсіонери змушені платити ще й податок зі своїх пенсій та військовий збір.

Популярні новини зараз

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції

Показати ще