Члена парламентської фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського помітили на новому позашляховику Mercedes GL 450 чорного кольору.

Про це свідчить відповідне відео.

Депутат приїхав до столичного Будинку офіцерів, де відбувалася панахида за трагічно загиблим заступником голови Адміністрації президента Андрієм Тарановим.

Пашинського супроводжували три охоронці, наряд копів і охоронний спецпідрозділ. Співробітники поліції охорони їхали за "мерсом" нардепа на іномарці з синіми міліцейськими держномерами і мигалкою на даху.

Звернемо увагу, такий новий джип у офіційного дилера коштує 3,5 млн. грн. Ця модель популярна серед депутатів і чиновників. Такий автомобіль є в автопарку Валерії Гонтарєвої, глави Нацбанку і у третього президента України - Віктора Ющенка.

Популярні новини зараз

Холод не відступає: коли Україну накриють морози після потепління

Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати

Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ЗМІ показали авто Порошенка та іншої політеліти.