Страшне вбивство через пристрасть до алкоголю сталося у Черкасах. Чоловік прийшов додому у стані алкогольного сп'яніння та після сварки до смерті забив власну мати.

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Про подію дізналися черкаські правоохоронці та медики. Вони прибули до будівлі 86-річної жінки та знайшли її мертвою. Після слідчих дій та спілкування з сусідами стало відомо, що у гості до пенсіонерки заходив син, який і виявився вбивцею.

Коли 37-річного мешканця Черкас затримали на вулиці, він зізнався у скоєному. П'яниця вдарив мати, вона впала та сильно вдарилася головою. Отримані травми виявились не сумісними із життям старої жінки.

Наразі син-вбивця перебуває під вартою. Йому загрожує до 15 років у в'язниці. Слідство триває, а стражі порядку встановлюють усі обставини події.

Популярні новини зараз

Прострочка, яка не є небезпечною: які продукти можна їсти навіть через місяці після терміну придатності

В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання

Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки

Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження

Показати ще

Читайте також: Вбитий кілерами коханець судді був безробітним – МВС

Нагадаємо, нещодавно дуже схоже вбивство трапилось на Харківщині. П'яний чоловік вночі повернувся додому та вбив бабусю через те, що дуже сильно хотів випити, але вона йому не дозволила.