На полігоні в районі українського міста Торез російські військовослужбовці танкової роти підпалили два своїх танка. "Один Т-72 згорів, а інший вдалося загасити", - цитує повідомлення Міноборони України видання "Сегодня".

"Невдоволення танкістів викликала відмова командування полку повернути їх до Росії, а також постійні проблеми з виплатами грошового утримання", - роз'яснили ситуацію в українській розвідці.

Повідомляється, що бойовикам не в повному обсязі виплачують "зарплати", а майже 30% виплат щомісяця відбирають командири "на потреби підрозділу".

Читайте також: З'явилися перші повідомлення про втрати ВСУ під смт Зайцеве

Крім того, повідомляється, що на наступний день, 1 квітня, двоє російських військових 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти підірвалися на міні спрямованої дії. Один з військовослужбовців загинув. Як повідомляється, по мінному полю військові гуляли, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Популярні новини зараз

Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ

Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці

Показати ще

"Рівень військової дисципліни і моральний стан російських військовослужбовців, які перебувають на Донбасі залишається низьким", - зазначає видання, а численні перевірки, що проводяться командуванням ЗС Росії, підвищити "бойовий дух" бойовиків не допомагають.