Зйомки восьмого епізоду "Зоряних війн" проходитимуть під суворою охороною. Для цього, окрім невеликої армії людей-охоронців, продюсери вирішили задіяти й безпілотні літальні апарати. Вони постійно кружлятимуть над знімальним майданчиком.

Про це повідомляє Рopular Мechanics. Під час зйомок фільму "Зоряні війни: Пробудження сили" особливо нетерплячі шанувальники кіносаги запускали дронів на майданчик. Вони намагалися у такий спосіб отримувати ексклюзивні фото та відео зі зйомок. Цього разу Disney планує не допустити знову таку помилку.

Нову частину зніматимуть у хорватському місті Дубровник. Й для безпеки зйомок восьмого епізоду виділено загін дронів. Головне їх завдання в тому, щоб не підпускати близько непроханих гостей, які намагатимуться вести фото і відеозйомку з повітря.

Читайте також: З'явилося відео зі зйомок восьмого епізоду "Зоряних воєн"

Творців кіносаги турбує не лише загроза від аматорських шпигунських дронів з повітря. 600 охоронців оберігати картину від порушників, які спробують прорватися на майданчик й отримати унікальні кадри менш витонченим способом.

Популярні новини зараз

"У ліжку з прахом і безумством": Наталія Влащенко та Рустам Солнцев розкрили шокуючі діагнози кремлівських пропагандистів

Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні

Українців попередили про жорсткі відключення світла: коли можуть запровадити обмеження

У школах та дитсадках будуть збирати інформацію про батьків

Показати ще

Нагадаємо, зйомки "Зоряних війн. Епізод VIII" стартували 15 лютого. Фільм повинен був вийти на широкі екрани в травні 2017 року. Але творці космічної саги вирішили перенести прем'єру ще на півроку. Нова дата призначена на 15 грудня наступного року.