76 – річна хмельничанка вирощувала на своїй ділянці плантацію маку.

Про це повідомляє znaj.ua посилаючись на прес-службу Новоушицького ВП. За повідомленням першоджерела, правоохоронці Новоушицького відділення поліції здійснили операцію "Мак", за час проведення якої дослідили, що в селі Борсуки на приватній ділянці місцевої 76-річної мешканки знайшли та вилучили 253 кущі снодійної рослини.

Пенсіонерка запевняє, що рослини маку вона сіяла на своїй присадибній ділянці для власних потреб.

Читайте також: Чорнобильські поселенці виростили макові плантації

Правоохоронці, коментуючи таку звичну у цьому випадку відповідь, зазначили, що вчинок хмельничанки є нелогічним. Набагато розумніше купити собі в магазині чи на ринку законно вирощений спеціалістами господарства мак, аніж переступати межі закону.

Популярні новини зараз

Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги

Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба

В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться

Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення

Показати ще

Цей факт внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель). Наразі слідство, в ході якого мають встановити причину дій жінки, продовжується.

Як раніше повідомляв сайт znaj.ua, в Житомирській області правоохоронці виявили на присадибних ділянках двох господинь півтори тисячі кущів снодійної рослини маку, який містить наркотичні речовини.