Заарештований керівник громадської організації "Цивільний корпус Азов — Крим" Станіслав Краснов перебуває у критичному стані, повідомила його адвокат Любов Скрижалевська.

Про це повідомляють Крим.Реалії.

"Стан критичний, небезпечний. Три дні вихідних, і невідомо, що далі буде з ним, нічого неможливо зробити. Пояснювала слідчому, що людина в небезпеці, але той відповів, що його це не цікавить", — сказала Л. Скрижалевська.

За словами адвоката, активіст продовжує голодування, до нього викликали швидку допомогу від СБУ, вводили глюкозу, але "стан мало покращився, тиск нижче норми, слабке серцебиття".

Читайте також: "Азовець" Краснов контактував з ФСБ по завданню української розвідки

Популярні новини зараз

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону

Показати ще

Також Л. Скрижалевська стверджує, що просила С.Краснова припинити голодування і вимагала викликати "звичайну" швидку допомогу. За словами адвоката, С.Краснова "збираються помістити на психіатричну експертизу".

Інформацію про поганий стан С. Краснова підтвердила і його дівчина Оксана Шелест.