26 грудня в Києві без вісті пропав 40-річний громадянин РФ, фахівець у сфері IT і блокчейн-технологій Павло Лернер, в якого є посвідка на проживання в Польщі.

Про це повідомляє "Страна".

Згідно інформації, Лернер перестав виходити на зв'язок у вівторок в обідній час. А пізно ввечері з заявою про викрадення чоловіка в Оболонський райвідділ поліції звернулися знайомі Лернера.

Фото чоловіка

Популярні новини зараз

Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році

Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні

Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції

Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо

Показати ще

Правоохоронні органи попередньо кваліфікували подію за статтею "Викрадення людини".

За словами заявниці по справі, Лернера викрали неподалік від його місця роботи – офісного центру в Києві по вулиці Степана Бандери (до перейменування – Московський проспект). Зазначається, що невідомі силоміць затягли програміста в автомобіль Mercedes-Benz Vito (держномер АА 2063 МТ) і відвезли в невідомому напрямку. Зловмисники були в темному одязі і балаклаві.

Зараз проводиться ряд слідчих дій і відпрацьовуються всі можливі версії того, що сталося.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму місцеві жителі спостерігають дивні явища - мис Плака оповило щільним серпанком пари через різке потепління.

Крім того, анексований Крим знову стане частиною України тільки тоді, коли Росія перестане існувати як єдина держава.

Дивіться сюжет про викрадення

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бездушне чудовисько жорстоко познущалося над дружиною.