Дослідники з МІТ розробили методику, що дозволяє доставити в організм кілька доз певного препарату з допомогою однієї ін'єкції. Завдяки унікальному складу ін'єкції, капсули ліків можуть руйнуватися з різною швидкістю.
Капсули виготовили з біорозкладаного матеріалу, термін розкладання яких варіюється від кількох днів до 2 місяців, змінюючи дозування складових елементів самої ін'єкції.
Ці капсули заповнюють препаратом і запечатують. Уколи вже випробували на пацюках, і результат виявився задовільним.
100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
За словами вчених, технологія може спростити процедуру повторної вакцинації. Це важливо, оскільки батьки часто не роблять повторні вакцини своїм дітям. Однак авторам технології потрібно буде провести ще масу експериментів: невідомо, як організм відреагує на таку вакцинацію.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що кров стане джерелом електроенергії.