Шість країн висловили зацікавлення у зберіганні своїх запасів газу у підземних сховищах України.

Про це повідомила начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Олександра Козловська в рамках форуму Енергетичної хартії, передає "Укрінформ".

За її словами, мова йде про країни "Вишеградської четвірки" (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина), а також про Італію та Туреччину.

"Інтерес є у рамках "Вишеградської групи". Меморандум був підписаний з Італією, зі Словаччиною щодо можливостей спільного менеджменту нашої ГТС", - розповіла Козловська.

За її словами, питання можливостей зберігання газу в українських сховищах також обговорювалося з турецькою стороною.

Популярні новини зараз

Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону

В ТЦК забирають телефони: воєнкоми зробили важливу заяву

Відстрочки "згорять" після 4 травня: кому ТЦК вже готує повістки

Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем

Показати ще

Відзначимо, що сумарна активна місткість українських газосхових становить 31 млрд кубометрів і вони є найбільшими в Європі.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", Газпром порушив умови контракту з Україною щодо транзиту газу.