Комп'ютерні ігри пропонують нам не тільки веселе проведення часу, але і свою специфічну мову, що описує ту чи іншу ситуацію. Філологи вже рекомендували чиновникам частіше користуватися відеоіграми, а силові та рятувальні організації використовують відеоігри для тренувань. Як показали останні дослідження, відеоігри розвивають деякі аналітичні навички. Крім того, як повідомляє Science Daily, геймери здатні швидше приймати рішення.
Групі німецьких нейрофізіологів з Рурського університету в Бохумі вдалося довести, що зони мозку геймерів, які відповідають за навчання, більш активні, ніж у їх однолітків, які не грають в ігри. Обидві групи повинні були зробити так званий "прогноз погоди" —тест для виявлення здібностей до оцінки ймовірностей. В процесі дослідники реєстрували активність мозку учасників за допомогою магнітно-резонансної томографії. Молодим людям з допомогою трьох графічних підказок потрібно було назвати погодне явище.
Результати геймерів виявилися значно краще, ніж у контрольної групи. Навіть у тих випадках, коли комбінація карт показувала високий рівень невизначеності, наприклад, 60% імовірності дощу і 40% ймовірності сонячної погоди. Крім того, аналіз анкет показав, що геймери засвоїли більше інформації щодо значень комбінацій карт, ніж контрольна група.
Аналітична діяльність такого роду пов'язана з активністю в гіпокампі. Саме ця частина мозку відповідає за нашу здатність до навчання. Фахівці вважають, що відеоігри можуть бути корисні не тільки молодим людям, але і пенсіонерам. Адже регулярна аналітична робота дозволяє мозку залишатися в тонусі. Можливо, з часом розлади пам'яті будуть лікуватися за допомогою відеоігор.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про причини кошачої агресії