Комп'ютерну програму, яка встановлена на комп'ютері у кожного другого українця, звинуватили в шпигунстві за людьми. Програма очищення і оптимізації для Windows і Mac CCleaner була покликана захищати комп'ютер, але долучилася на бік зла.
Програма постійно аналізує стан комп'ютера і відключити цей фоновий моніторинг виявляється неможливо. Якщо спробувати деактивувати фоновий моніторинг, то програма самостійно запускає його знову. А натискання на іконку не закриває програму, а просто звертає.
"Додатково в програмі прибрали налаштування приватності. Незважаючи на запевнення розробників про те, що вся інформація анонімна, користувачі висловили серйозні сумніви і почали її видаляти зі своїх комп'ютерів", — йдеться в матеріалі.
Компанія Piriform в своє виправдання стверджує, що програма не збирає на комп'ютері нічого важливого. Вона лише стежить за тим, як люди користуються утилітою, щоб на основі отриманої статистики поліпшити її в майбутньому.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Як стало відомо, комп'ютери сотень тисяч людей знову опинилися під загрозою. У мережі зараз поширюється шкідливий алгоритмпод назвою StalinLocker. Вірус блокує всі файли на комп'ютері і ставить на екран заглушку з портретом Йосипа Сталіна.
Специфіка цього шкідливого алгоритму полягає в тому, що він створює механізм свого автозапуску і намагається припинити інші процеси.
StalinLocker відображає 10-хвилинний зворотний відлік до тих пір, поки ви не введете код. Якщо цей код не буде введений, всі ваші файли будуть видалені.
Раніше в Україні відбувся масштабний збій з мобільним зв'язком.
У четвер, 26 липня, в Україні сталися перебої з мобільним зв'язком відомого оператора Vodafone. Про це повідомила прес-секретар компанії Вікторія Павловська.
Нагадаємо, Facebook навчить підлітків відповідати за слова в мережі.
Як повідомляв Знай. ua, користувачі скаржаться на роботу популярних соцмереж.
Також Знай. ua писав Facebook дав збій: що відбувається.