Всі користувачі смартфонів знають про програми, які запитують доступ до мікрофону, а відтак вони можуть чути, що говорить користувач. Як запевняють розробники, всі голосові команди обробляються на сервері і не пропонуються іншим особам, але насправді це не так.

Експерт фірми Asterix заявляють, що є додатки, у яких величезна кількість слів-тригерів, вони приховано активують програму для прослушки. Слова-тригери використовуються для виклику голосових помічників - "Привіт, Siri" і "Окей, Google", а в інших додатках подібних слів може бути тисячі.

Журналіст Vice перевірив здогад експерта Asterix. Він протягом п'яти днів виголошував різні фрази, які могли б активувати мікрофон в додатках. Повідомляється, що були помічені слова-тригери, пов'язані з сорочками і навчальними закладами, так як у стрічці новин журналіста стали рекламуватися магазини одягу і різні навчальні заклади.

Популярні новини зараз

Компанія Apple "вбила" багатомільйонне місто одним рішенням: тепер можна зносити все

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

Фанати засудили Могилевську за заохочення доньки: "Не зробили висновків..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Google в черговий раз порадувала користувачів Android новими емодзі. Наприклад, іконки салату вкрали яйце, щоб зробити його веганским.

Про це розповіла розробниця емодзі Дженіфер Деніел.

"У Google багато говорять про інклюзивності та різноманітності, тому якщо вам були потрібні докази того, що це пріоритет для нас, я хочу звернути вашу увагу на емодзі салату. Ми прибрали яйце в Android P Beta 2, зробивши його більш інклюзивним веганским салатом", - розповіла Деніел.

Google не залишив без уваги і деякі інші емодзі. Кінджал, за прикладом пістолета, став більш мультяшним, козел перестав бути злим, а емодзі коника замінили сверчком.