Російські соцмережі втрачають популярність серед українських користувачів. Сайти опинились за межами десятки найпопулярніших в країні.

Рейтинг ресурсів за підсумками вересня опублікував Kantar TNS CMeter. Російські соцмережі "ВКонтакте" та "Одноклассники" стрімко втрачають позиції після того, як їх використання заборонили на законодавчому рівні. Лише за кілька місяців після блокування вони вилетіли з десятки найпопулярніших.

Але статистика все ж свідчить про те, що кожен третій українець як і раніше відвідує соціальну мережу "Вконтакте". Наразі сайт посідає 11 сходинку у рейтингу. "Одноклассники" опинились 24-ми у списку.

Виключенням став лише сайт Yandex.ua. Його використання також заборонили, але ресурс продемонстрував зростання кількості відвідувань за попередні кілька місяців.

Популярні новини зараз

ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень

В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання

"У ліжку з прахом і безумством": Наталія Влащенко та Рустам Солнцев розкрили шокуючі діагнози кремлівських пропагандистів

Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні

Показати ще

Незмінним лідерами рейтингу залишаються Google та Youtube. До першої п'ятірки потрапили також Facebook та Wikipedia. Вони значно наростили свою аудиторію за останній час.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в українському сегменті інтернету Google визначив незвичайний тренд, який викликав значну цікавість в українців.