З часи заборони російських соцмереж в Україні пройшло три місяці. Користувачі поділились враженнями, як пристосовуються до альтернативних сайтів.
"Протягом першого тижня заборона лише позитивно впливала на статистику (дописи на цю тему серйозно збільшували охоплення). Та більшість користувачів виявилися надто ледачими, щоби користуватися VPN’ом або добровільно відмовилися від VK. З 10-ти тисяч унікальних відвідувачів за добу (в травні) нині лишилися 2 тисячі", — пише Дмитро, зареєстрований у "ВКонтакте" під ніком Юда Іскаріот, засновник популярної спільноти "Файні меми про українську літературу".
Наталія Єжова — власниця крамниці хенд-мейду "Podval". Вона працює зі 120 майстрами, кожен з яких пережив заборону по-різному, передає "Громадське".
"У Facebook є алгоритм: що більше "лайків" та коментарів під публікацією, то вище в стрічці вона піднімається. Вони слідкують за якісним контентом, невдалі пости можуть так і не побачити. У "ВКонтакте" було простіше: виклав публікацію і її одразу бачать усі підписники. Але Facebook стимулює нас робити все якісніше", — каже Наталія.
За результатами досліджень аналітичної компанії Factum Group Ukraine, зроблених для Інтернет-асоціації України, якщо в травні "ВКонтакте" мав 68% охоплення аудиторії, уже в липні знизився в половину.
Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду
Готуйте гаманці та заначки: на скільки може подорожчати світло влітку
Нові способи дістатися до ухилянтів: як будуть відслідковувати чоловіків
Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", російські ЗМІ оприлюднили перелік даних до яких отримає доступ Федеральна служба безпека РФ.