Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 порад, як засипати швидше. Інколи часу для сну залишається дуже мало, а лежати і дивитися у стелю не є кращим варіантів. Ось кілька корисних способів, як заснути швидше.

1. Тримати ноги в теплі. Дослідження показали, що тепло кінцівок і швидкість засинання знаходяться в прямій залежності. Тим, хто лягає спати в шкарпетках, не потрібні зайві ковдри: різких перепадів температури тіла не буде, а значить, і пробудження посеред ночі теж.

2. Знаходимо позу для сну. Затікають кінцівки, після сну болить спина і шия, а обличчя набрякає вранці? Пора міняти положення. Медики вважають, що найбільш сприятливою для людини є сон на лівому боці. Сон в такому положенні сприяє додатковому припливу крові, поліпшенню лімфотоку і активізації травної системи.

Популярні новини зараз

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити

Виплати ніхто не чіпатиме: переселенців порадували доброю звісткою

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Показати ще

3. Виробляємо мелатонін. Як відомо, мелатонін - це гормон сну, і він регулює біоритми людини. І його недостатня кількість в організмі загрожує виникненням безсоння. Наші шкідливі звички, робота вночі негативно відбиваються на вироблення цього гормону.

4. Лягаємо і прокидаємося з коханою людиною. Хто спонукає нас на подвиги, як не другі половинки? Разом з улюбленим варто зробити незвичний подвиг раннього відходу до сну, так і вставати раніше не так прикро, якщо попереду цікавий день, який ви збираєтеся провести разом із сім'єю.

5. Зарядка. Тибетські ченці впевнені, що стан духу впливає на здоров'я людини. Зміцнити і направити потік енергії в потрібне русло допоможе ранкова гімнастика. Вплив на певні точки тіла, коли ви ще в ліжку, активізує мозкову діяльність, збадьорить організм і навіть поліпшить здоров'я.

Раніше портал "Знай.uа" зібрав топ-5 міфів про пиво.