Під керівництвом Тіма Кука частота виходу оновлень для iOS збільшилася на 51% порівняно з часами, коли біля керма Apple стояв Стів Джобс. Про це пише VentureBeat з посиланням на дослідження, проведене експертами ClearSale. Важко сказати, добре це чи погано, оскільки кількість помилок і неполадок ОС дуже багато.

Відстежити зростання кількості оновлень можна на наведеному вище графіку. Наприклад, перші зміни відбулися в четвертому кварталі 2013 року, коли компанія була змушена в екстреному порядку усувати наслідки переходу на iOS 7, кардинально змінила вигляд операційної системи.

Втім, впевнені експерти ClearSale, інерція має тут далеко не першорядне значення. Оскільки операційна система, з роками обростаючи новими функціями, стає більш складною, розробникам не завжди вдається відшукати всі баги на стадії попереднього тестування, і доводиться виправляти їх "на швидку руку".

Популярні новини зараз

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в кінці лютого стало відомо про те, що Apple розробляє фірмові повнорозмірні навушники. Дизайнери не змусили себе чекати і показали концепт новинки. Команда ресурсу The Apple Post представила, який може бути новинка. Зрозуміло, все виконано в мінімалістичному дизайні, притаманному компанії.

Швидше за все, девайс буде мати глянцевим покриттям, як у AirPods і навушників Beats. Шкіряні амбушюри, хромовані контури, як у iPhone X. В цілому, ці навушники нагадують популярну лінійку Beats Studio. Цілком можливо, що дизайн аксесуара буде мати такі ж характеристики.