Власники смартфонів iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X заявили про проблеми в роботі камер, у яких не спрацьовує спалах на морозі. Про це інформує видання Forbes.

Скарги стали з'являтися в соцмережах і на сайті офіційних форумах Apple. Власники моделей iPhone 8, iPhone 8 Plus X і iPhone повідомляють про неполадки в роботі камер, які з'являються під час перебування в умовах морозу. У корпорації відзначають, що гаджети тестувалися в різних умовах і продемонстрували відмінну роботу при температурі від 0 до 35 градусів за Цельсієм.

Деякі власники цих смартфонів скаржаться на проблеми зі спалахом навіть при плюсовій температурі. Користувачі обурені тим, що представники "яблучного" бренду у відповідь надсилають інформацію про температурному діапазоні роботи пристроїв, не пропонуючи способів для усунення проблеми.

Раніше повідомлялося, що американські фахівці від організації Asymco провели дослідження, в результаті якого з'ясували максимальний термін служби смартфонів iPhone.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 21 червня: день несподіваних випробувань та прихованих конфліктів

З 1 липня соцвиплати призначатимуть за новими правилами – що зміниться

Замість канікул – мобілізація: студенти втратять захист від ТЦК – кого заберуть влітку

Безкоштовно більше не буде: ПриватБанк запроваджує плату за популярну послугу - коли почне діяти

Показати ще

Таким чином, у своїй роботі експерти проаналізували дані про продані і зламаних iPhone за весь час. У результаті з'ясувалося, що з понад двох мільярдів проданих телефонів Apple вийшли з ладу або не експлуатуються 750 мільйонів примірників.

Крім того, за підрахунками фахівців виявилося, що в середньому термін служби iPhone становить чотири роки. Це підтвердило і опитування, яке провели серед власників смартфонів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple здивує фанатів иновационной розробкою.