Робота над «розумною» курткою від levi's і Google йшла впродовж кількох років. Тепер куртка надійшла в продаж. Як повідомляють російські ЗМІ, з 27 вересня куртка з'явиться на прилавках декількох американських бутиків. Про широкомасштабну торгівлю виробом мова поки не йде.

Як це і було анонсовано, куртка має Bluetooth-кнопки на манжетах, які можна запрограмувати на певні дії.

За задумом розробників новий виріб розрахован в першу чергу на велосипедистів і дозволяє взаємодіяти зі смартфоном, не дістаючи його з кишені. Так, наприклад, можна буде відповісти на дзвінок або скористатися картою без безпосереднього дотику до смартфону.

Новинка працює як з Android, так і з iPhone. Технічно ефект "сенсорної тканини" досягається за рахунок цих самих кнопок, які підтримують 4 жести – 3 програмованих і один постійний.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про випуск "розумних" навушників

Популярні новини зараз

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Показати ще