У зв'язку з сьогоднішньою поломкою популярного месенджера Telegram, користувачі мережі почали переживати за долю проекту. Деякі з нудьги почали створювати смішні картинки, пов'язані з цим інцидентом.

Особливо креативні користувачі вирішили воскресити улюблений месенджер минулого десятиліття.

Популярні новини зараз

Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року

Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень

Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій

Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя"

Показати ще

Нагадаємо, що представники компанії Telegram звернулися до користувачів месенджера у зв'язку з масовим збій у роботі програми. В офіційному мікроблозі Twitter представник Telegram прокоментував інцидент.

"На даний момент наші користувачі в Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД відчувають проблеми з підключенням. Ми вивчаємо цю проблему і сподіваємося незабаром повернути вас в онлайн", - повідомив представник Telegram.

У компанії просять вибачення за незручності і обіцяють виправити виниклу проблему якомога швидше.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в січні щомісячна активна аудиторія російської соцмережі "ВКонтакте" закріпилася на позначці в 97 млн, повідомляє дослідження аналітичного бюро Statista, а Telegram досяг позначки в 100 мільйонів.

Виходить, що створена Павлом Дуровим соцмережа програє іншого його проекту - месенджера Telegram.

За останньою офіційною інформацією (опублікованій ще в лютому 2016 року), щомісячна активна аудиторія Telegram досягає 100 млн. З тих пір сервіс не публікував дані про темпи зростання чи інших актуальних показниках.