У вівторок, 28 березня, популярна соціальна мережа Facebook представила оновлення, яке дозволить розширити можливості користувачів по управлінню своїми даними в мережі і спростить налаштування конфіденційності.

Зокрема, з'явиться можливість видаляти старі лайки і шери. Про це повідомляється в блозі соціальної мережі.

Варто відзначити, що команда Facebook переробила алгоритм управління конфіденційними даними і створила новий пункт меню.

"Ми повністю змінили наше меню налаштувань на мобільних пристроях, щоб спростити пошук необхідних налаштувань. На відміну він попередньою версією, де настройки потрібно було встановлювати майже на 20 різних екранах, тепер вони доступні з одного місця. Ми також очистили застарілі налаштування", - йдеться в заяві компанії.

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте

Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає

3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори

Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося

Показати ще

Також вказується, що користувачі мережі зможуть додавати додаткові засоби захисту конфіденційних даних, наприклад двофакторну авторизацію.

"Контролюйте свою особисту інформацію. Ви можете переглянути, що ви зробили, і видалити, якщо хочете. Це стосується повідомлень, якими ви поділилися або на які ви відреагували. Як і запитів до друзів, які ви відправили, а також все, що ви шукали на Facebook", - пояснили в соцмережі.

При цьому користувачі отримають можливість управляти інформацією, на основі якої Facebook показує їм рекламні оголошення, і визначати, хто може бачити їх повідомлення та інформацію з профілю користувача, а хто ні.

Крім того, найближчим часом компанія заявила, що збирається змінити правила користування соціальною мережею і перегляне підхід до даних користувача.

"Ми також оновимо нашу політику щодо даних користувачів, щоб краще описати, які дані ми збираємо і як ми їх використовуємо. Ці оновлення стосуються прозорості, а не отримання нових прав на збір даних, використання або обмін ними", - запевнили в компанії.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що три користувачі додатку Facebook Messenger подали у Федеральний суд американського штату Каліфорнія перший позов проти Facebook.