Американська співачка Лана Дель Рей побачила у Twitter повідомлення свого фаната про те, що він завантажив піратську копію її нового альбому Lust for Life ще до офіційного релізу.

Реакція Лани була жорсткою. Вона обклала фанатів, які нелегально завантажують її пісні, нецензурною лайкою. Хлопець все ж приніс вибачення співачки і додав, що не зміг втриматись перед піратським "зливом".

Зазначимо, що нещодавно корпорація Google почала боротись з піратами, ховаючи посилання на безкоштовні копії альбомів на останніх сторінках у пошуковику та блокуючи їх.

Офіційни реліз альбому Lust for Life відбувся 20 липня. Лана Дель Рей легально розповсюджує його у сервісах iTunes, Google Play та інших.

Популярні новини зараз

Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія

Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році

Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати

Низку українців змусять повернути державі соцвиплати: кого це торкнеться

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", альбом Evolve американського інді-рок-гурту Imagine Dragons злили у мережу за два дні до офіційного релізу.