Компанія Kano у співробітництво з Warner Bros. випустила самосборный DIY-комплект для навчання дітей основ написання програмного коду для їх подальшого навчання. Його особливістю є використання "чарівної палички" для тих чи інших функцій програмування. По суті набір створений для навчання базового розуміння програмування.
Відео з навчанням:
Бездротова "чарівна паличка", яка застосовується при цьому, містить у собі ряд датчиків, які зчитують рух рук дитини і маніпулювати діями в програмі.
Іншими словами, маніпулятор підключається через Bluetooth, а в переліку є більше 70 завдань. Програмна основа написана на JavaScript. Проте ціна за девайс не кусається - всього 100 доларів за набір програм і контролер.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Варто відзначити, що подібна програма може стати в нагоді і початківцям, які хочуть почати все з нуля.
Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".
Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону. Ці дані надходять від Ookla, стороннього сервісу, який минулого тижня опублікував дослідження про продуктивності мережі.
Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.