Більшість користувачів розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку.

Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Не секрет, що в старих телефонах використовують нікель-кадмієві батареї. Вони мали так званий "ефект пам'яті". Саме тому їх потрібно повністю розряджати до 0% і заряджати до 100%, щоб акумулятор служив набагато довше.

Популярні новини зараз

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Сучасні гаджети оснащують літій-іонними і літій-полімерними акумуляторами. Для таких батарей працює зовсім інший принцип. Експерти стверджують, що заряд смартфона потрібно тримати в межах від 20 до 80 відсотків зарядки.

Експерти не рекомендують грати ігри на телефоні під час зарядки. Відеоігри нагрівають процесор. Нагріта батарея негативно впливає на смартфон, і він може роздутися або навіть вибухати, як це часто буває зі смартфонами Samsung.

Залишати пристрій на зарядці на всю ніч - безпечно. Головне при цьому-використовувати фірмову зарядку. Вона має механізм захисту від перегріву, тримаючи стабільну напругу.

Нагадаємо, за аналогією з "солодкими" назвами версій ОС Android, таких як лимонний пиріг або льодяник, компанія Google використовує в якості кодових назв своїх смартфонів Pixel назви різних видів риб. Останні витоку вказують на те, що Google Pixel 3 і Pixel 3 XL будуть називатися Blueline і Crosshatch.

Як повідомляв Знай.uа, Ларрі Пейдж, який є одним із засновників Google, планує інвестувати в майбутнє літальних авто. Пейдж впевнений, що через кілька років літаючі таксі заповнять цей світ.

Також Знай.uа писав, аналітики впевнені, що до 2022 року на ігровому ринку більше не буде фізичних носіїв, таких як диски та флешки. Це означало б, що Xbox та PlayStation 5 можуть не підтримувати диски, і навіть не отримати разьем для них. Для багатьох геймерів це погана новина. Любителі старих ігор просто не зможуть пройти ще раз ігри у новому форматі на новій консолі, якщо диски просто не будуть підтримуватися.