Голова Microsoft Xbox Філ Спенсер не виключає створення емулятора консолі Xbox на ОС Windows.
Про це він розповів в інтерв'ю PCGamer. Спенсер вважає, що створити емуляцію Xbox 360 на процесорах x86 вкрай складно, адже консоль основана на чіпі PowerPC.
"Це зробити простіше на фіксованій специфікації, як у Xbox One, Xbox One S і Xbox One X. У випадку з оригінальною Xbox все набагато простіше, так як вона працює на чіпі x86", - зазначив голова Xbox.
За його словами, у компанії хочуть, щоб в ігри грали усі, та наближаються до створення емулятора.
Сьогодні існують неофіційні емулятори Xbox на ПК, які підтримують консольні ігри, але працюють вони "криво".
Гороскоп сьогодні 10 квітня: несподівані новини й конфлікти у четвер
Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Зазначимо, що японська корпорація Sony запустила сервіс PlayStation Now, який дозволяє грати в ігри з PlayStation 3 на Windows.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Спенсер заявив, що не вважає PlayStation 4 конкурентом Xbox One X, яка вийде восени цього року.