Фотографія 1917 року, зроблена в Канаді і опублікована в книзі "Велика історія Кейп-Скотта", здається зовсім звичайної.

Однак серед групи людей на пагорбі, одягнених відповідно до моди того часу, чітко виділяється молодий чоловік у футболці та шортах, та ще й з модною на сьогодні зачіскою.

При цьому складається враження, що сидячі поруч люди здивовані присутністю мандрівника в часі, і дивляться на нього з подивом. Як ніби він раптово з'явився під час зйомки.

Вчені поки відкидають можливість подорожувати в часі, але багато користувачів Інтернету впевнені, що на фото зображений саме мандрівник у часі, який з невідомої причини повернувся в минуле.

Популярні новини зараз

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомому дослідникові космічних аномалій з Нижнього Тагілу Валентину Дегтярьову вдається час від часу робити сенсаційні відкриття на поверхні Червоної планети. Ще в 2003 році він провів аналіз кілька десятків оприлюднених знімків Марса, а потім показав астрономам залишки портових споруд в бухтах висохлих морів. Про це повідомляють ЗМІ.

Нещодавно уральський ентузіаст виступив з новою заявою про відкриття архітектурних решток давньої цивілізації, яка будувала космодроми, храмові комплекси і дороги. На знімках, викладених в соціальні мережі, він показує гігантську тінь від зорельота, розміри якого дорівнюють приблизно 1 тис. м. в довжину і кілька сот метрів в ширину.

Уфологу вдалося також розглянути в кратері одного з вулканів обриси фундаменту циклопического ритуального споруди і скульптурного зображення сфінкса. Невтомний дослідник знайшов також кілька кулястих споруд, які могли виконувати функцію спостережних вишок і контрольно-пропускних пунктів для міжпланетних кораблів маршрутів.

Валентин Дегтярьов вважає, що всі виявлені їм об'єкти мають рукотворний характер і потребують ретельному вивченні міжнародних експедицій.