У популярному додатку Instagram з'явилася функція оплати товарів і послуг. Щоб залучити на свій майданчик рекламодавців, розробники Instagram дали можливість користувачам розплачуватися за покупки в інтернет-магазинах, платити за послуги салонів і ресторанів. У компанії сподіваються, що власники популярних брендів самі будуть стимулювати покупців платити через Instagram, а тому розраховують на приплив нових користувачів.



Про підготовку створення власної платіжної системи Instagram оголосив у минулому році. Поки функція доступна тільки для дуже невеликої групи партнерів, але творці програми сподіваються розширити список. В майбутньому має з'явитися функція покупки квитків в театри і на концерти. Про це повідомляє CNBC.

Щоб робити покупки, не покидаючи Instagram, користувачеві потрібно буде занести номера своїх кредиток і дебетових карт в розділ «Налаштування». Там же буде зберігатися історія покупок.

"Знай.uа" нагадує, що соціальна мережа Facebook в деяких країнах тестує нову кнопку "downvote", що робить можливості виражати незгоду з публікаціями. Про це повідомляє Бі-бі-сі.
У даний момент кнопку "downvote" тестують у Новій Зеландії після такого ж дослідження, яке відбулося в США в лютому.

Популярні новини зараз

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

Українців попередили про "важкі" платіжки за світло

Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

Показати ще



Також про нової опції повідомляють користувачі з Австралії. Кнопка з'явилася на деяких сторінках.

У компанії Facebook уточнили, що ця кнопка не є дизлайком, а дає можливість користувачеві соцмережі поскаржитися на коментарі під постами публічних сторінок.

Представники соцмережі раніше пояснювали, що цей тест нового інструменту коректно було б називати "вивченням функції, яка дозволить користувачам дати зворотний зв'язок на коментарі до публічної сторінки".

Портал "Знай.uа" тим часом нагадує, що популярну мережу Telegram заборонили в ще одній країні - в Ірані.

"Враховуючи різні скарги на додаток Telegram і виходячи з вимог безпеки, судова влада заборонила використання мессенджера", – повідомляє телеканал.