Розробники української соціальної мережі Ukrainians припиняють роботу над проектом. Це означає, що користувачі залишаться без улюбленого порталу.
Про це повідомляє видання "Стіна", посилаючись на співзасновника мережі Олександру Струмчинську. Вона заявила: її поставили перед фактом того, що розробка Ukrainians припиняється.
"Мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні", - підкреслила Струмчинська.
Вона також попросила вибачення у користувачів, які спільно з нею вірили у реалізацію проекту.
Зазначимо, що соцмережу Ukrainians заснували у травні 2017 року. На сьогодні в ній зареєструвались майже 400 тисяч користувачів.
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Графіки відключення світла можуть скасувати
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Харкові відбудеться масштабний форум "білих" хакерів HackIT-2017.