Смартфон для сучасної людини стала в якійсь мірі однією з залежностей. Однак було створено додаток, розробники якого мають намір боротися з цією згубною звичкою, яка забирає багато годин життя середньостатистичної особистості.

Вчені неодноразово проводили дослідження і приходили до висновків, що проблема зі смартфонами не вигадала і він, подібно до тютюну або наркотиків, здатний викликати залежність. Розробники студії TeqTic вирішили внести свою лепту в боротьбу з надмірним залипанням у світі гаджетів і створили додаток LookMeOut, який покликаний позбавити населення від залежності.

У додатку користувач самостійно встановлює час дозволеної активності і в певний час апарат блокує певний набір функцій і додатків смартфона. Їх також користувач самостійно вибирає заздалегідь.

Також можна використовувати програму в якості батьківського контролю, таким чином регулюючи час перебування дитини в інтернеті протягом дня. Додаток LockMeOut доступний тільки користувачам на операційній системі Android, так як Apple не дає дозволу сторонній програмі обмежувати функціональність iPhone.

Популярні новини зараз

"Махач" живий: українці просять Володимира Зеленського врятувати бійця полку "Азов" Ярослава Бригінця з полону росіян

Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"

Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

Нагадаємо, завдяки новому додатку, смартфон зможе розрізняти предмети по звуку. Для того, щоб включити, наприклад, фітнес-трекер, достатньо буде стукнути смартфоном про велосипед. Цей додаток вже пройшло ряд перевірок і експериментів у лабораторних і не тільки умовах. Примітно, що результати випробувань були практично однаковими в ситуації повної ізольованості і в галасливих умовах, наближених до реального життя.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Google змінила алгоритм пошуку для користувачів. Нововведення створені для того, щоб зробити більш популярними ті сторінки, які раніше перебували в тіні.

20 квітня на сторінці представника Google в Twitter з'явилася інформація про недавнє оновлення пошукової системи. В публікації сказано, що зміни алгоритму були широкомасштабними, таке відбувається до декількох разів на рік. Оновлення повинно було стати помітним власникам сайтів.

Поради, як подолати залежність від смартфона: