Разом з появою технології, що дозволяє провести аналіз ДНК за хвилини, виникають нові труднощі. Ускладнює картину, не тільки, що буває неможливо визначити, що саме стало джерелом ДНК. Це може бути, шкіра, слина або інші виділення.
Що ще гірше - ці матеріали часто бувають нерівними, перемішаними з зразками інших людей. ДНК, взяті з місця злочину можуть бути чиї завгодно. Вони можуть бути з одягу, яку носили інші люди, або навіть з людини, який жив з можливим злочинцем. Також ДНК можуть залежати від звичок людей - наприклад, від того, як часто людина миє руки або від стану його здоров'я.
На жаль, кошти, які виділяються на дослідження в цій області, йдуть в основному на винахід нових гаджетів і мініатюризацію існуючої технології, а експертам доводиться "ламати голову" над інтерпретацією даних судової експертизи.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
У 2015 році радник президента США з криміналістики заявив, що у випадку багатьох субстанцій, що технологія допомагає виявити, "наша здатність аналізувати перевершує нашу здатність інтерпретувати".
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Китай запустив новий засіб зв'язку.