Канадські астрономи з університету Лаваля у Франції, засікли аномальні, не властиві зіркам сигнали, що йдуть з космосу. Варто зазначити, що деякі з них виходять з нашої галактики. Вони представляють собою світлові імпульси, розділені постійним часовим проміжком.
Однак це не обов'язково сигнали від представників позаземного розуму - це вчені не спростовують теорію, за якою сигнали виходять з-за несправності приладів. Цього так само може бути інше наукове пояснення. Так що на всі 100 відсотків стверджувати про штучне походження сигналів поки немає.
Раніше астрофізики повідомляли, що з космічного простору періодично приходять радіосигнали, походження яких не піддається сучасному науковому поясненню.
Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Пенсіонерам більше не доведеться платити: який податок скасували
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Більшість астрономів впевнені, що дані сигнали виходять від представників позаземного розуму. Є версія, що їх місце зародження - дуже віддалені зоряні системи, які неможливо або дуже складно помітити навіть при використанні найсучасніших технологій.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зоологи дізналися, хто з кішок і собак розумніші.